Від голови – «Крилам матері»

Від голови – «Крилам матері»


Напередодні Всесвітнього дня волонтера Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка провів зустріч із представницями ГО «Крила матері» – Оленою Свиридовою та Ярославою Михалик, яких нагородив подяками та грошовими преміями.


Як повідомили в міськраді Княжого граду, міський голова, вітаючи  жінок, які з перших днів  війни на сході допомагають військовослужбовцям, наголосив, що волонтерський рух в Україні  набув особливого значення з 2013-2014 років. Адже саме у цей час тисячі людей по всій країні згуртувались, допомагаючи спершу мітингарям на Майдані, а пізніше – мобілізованим військовослужбовцям.


«Дякую вам за вашу небайдужість, активність та вагомий особистий внесок у волонтерський рух громади. З нагоди свята бажаю сил, натхнення та нехай усі ваші добрі наміри відгукуються у серцях людей», – відзначив Ігор Пальонка у вітальному слові.


«Олена Свиридова та Ярослава Михалик – викладачки Володимир-Волинської дитячої художньої школи, які разом із іншими членкинями громадської організації «Крила матері» під керівництом очільниці Діани Шевчук, займаються плетінням сіток та пошиттям маскувальних костюмів. Розповідають, що свого часу майже усі вчителі художньої школи були задіяні у виготовленні сіток і навіть удома в кожної з них є станки, аби займатись цією справою у вільний час. Чоловік  Ярослави Михалик  Віталій – учасник  бойових дій у зоні проведення АТО/ООС, також інколи допомагає дружині, – наголошується в повідомленні.


Про грошовий еквівалент премій не повідомляється.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Володимир-Волинської міськради: Ігор Пальонка (справа) спілкується з Оленою Свиридовою та Ярославою Михалик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%