Гуляють усі! За чий рахунок?

Гуляють усі! За чий рахунок?


Київський міський голова Віталій Кличко для співвітчизників та «іногородніх» підніме ціни на проїзд у громадському транспорті весною. А поки цього не сталося, столична влада організовує грандіозні новорічно-різдв'яні гуляння. От вам і вся арифметика…


Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена ночі, коли народився Ісус Христос, ялинку у м. Києві засвітять 19 грудня. Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. 


«Головну ялинку країни на Софійській площі традиційно засвітять 19 грудня. На Софійській площі та на Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко.


Також святкові локації облаштують у Центральному парку культури і відпочинку Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду)», – оголосив мер через свою пресслужбу.


«Українська правда» наводить деталі: 


«Ялинка на Софійській та новорічні локації працюватимуть з 16 грудня до 16 січня.Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Повідомляється, що основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу».


Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, янголів та колядників.


«Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас – іграшки червоного та золотого кольорів.


Святкова ялинка висотою 31 м засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола.


Довкола ялинки розташують фотозони, дитячі забавки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену.


До ярмаркового містечка вестимуть чотири святково прикрашені арки, з чотирма люстрами у центрі кожної.


Навколо пам’ятника Богданові Хмельницькому розташують ковзанку.


Також на площі розмістять теплу арт-зону для відпочинку, там відвідувачів зустрічатимуть яскраві комети, що символізуватимуть різдвяні зірки.


На Володимирському проїзді працюватимуть ярмарок та фудкорт. Їжу готуватимуть у стилі «стріт-фуд»: бутерброди та снеки, які зручно взяти і відійти, зберігаючи соціальну дистанцію», – деталізується.


Тож не лише мешканці м. Києва, але й волиняни можуть гарно відпочити. Правда, весною, як раніше оголосив Віталій Кличко, «іногородніх» осікує неприємний сюрприз. Якщо працюючі та зареєстровані в столиці платитимуть по 12 грн за одну поїздку в громадському транспорті, то волиняни та всі інші «чужинці» – цілих 20 грн!


Тож гулянка по-київськи вражає, але й ціни – не менше шокують…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото «Української правди»: традиційний вертеп тепер буде і в столиці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%