Закономірна перемога

Закономірна перемога Лучани протягом всього поєдинку в Івано-Франківську  втримували лідерство і перемогли, інформує пресслужба БК «Старий Луцьк-Університет».

Рахунок у матчі відкрили господарі зусиллями Лонюка. БК «Старий Луцьк-Університет» відповів 5 очками від Коцька. Старт поєдинку був результативним. Невеликою перевагою у рахунку володіла наша команда. За рахунку 12:15 Євгеній Ісаков взяв перший тайм-аут. Тим не менш, гості утримували лідерство. Чверть завершилася вдалими атаками здалеку: на «трьохи» Зайця і Федчука своїм влучанням відповів Калашніков: 17:23 за результатами десятихвилинки.

На старті другої чверті Луцьк утримував перевагу у рахунку. Після дальнього влучання Коцька перевага гостей збільшилася до 10 очок. Волиняни частіше фолили, а їх суперники – виконували штрафні кидки. Втім кінцівка десятихвилинки була за суперником: «Говерла» скоротила відставання до мінімуму 37:39 перед великою перервою.

Після перерви Швагринський влучив з середньої дистанції – господарі відповіли «трьохою» Журавльова. Лучани втримували невеличку перевагу у рахунку, однак була і не дуже приємно новина: Швагринський отримав 4 фол. Щоправда й Журавльов був на фол-траблі. Активно у ці хвилини виглядав Юрченко, Сергій влучав і збирав підбирання, але…також отримав четвертий фол. Протягом третьої десятихвилинки нашій команді вдалося збільшити свій гандикап: 51:63 перед останньою чвертю.

На старті четвертої чверті «трьоху» влучив Федчук. Франківчани відповіли влучаннями здалеку Журавльова та Тимофійчука – тайм-аут від Володимира Журжія. Лучани втримували лідерство. Швагринський отримав п’ятий фол. Втім його партнери по команді контролювали хід матчу і завоювали закономірну перемогу 66:82. Найрезультативнішим у складі гостей став Юрченко (16 очок та 6 підбирань).

Сьогодні, 5 грудня, суперники проведуть другу гру.

Наш кор.

Фото пресслужби БК «Старий Луцьк-Університет».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%