П'яна «Руслана»

П'яна  «Руслана»

У Польщі затримано російське судно з п'яним екіпажем.

Суховантаж «Руслана» збився з курсу біля берегів Гданська і мало не сів на мілину. Судно не відповідало на сигнали рятувальників, а польські прикордонники, що прибули, виявили, що члени екіпажу п'яні. 

Як повідомило в суботу, 4 грудня, польське видання RMF24, суховантаж ледве уникнув виходу на мілину, коли, відхилившись від курсу, рухався у напрямку пляжу. Не дійшовши приблизно кілометра до краю мілини,судно  різко розвернулося і кинуло якір.

Спочатку зв'язатися з екіпажем судна не вдавалося, повідомила виданню Polsatnews.pl прессекретарка Морського відомства Магдалена Кежковська. Тому рятувальники поінформували прикордонну службу про «неприродну поведінку».

Прикордонники, які прибули на місце на патрульному катері, виявили, що капітан і два моряки перебували у стані алкогольного сп'яніння. Зокрема, у крові капітана корабля виявили один проміле алкоголю, а у двох членів екіпажу - по півтора.

Судно було затримано, а за фактом порушення розпочато розслідування.

За даними морського інформаційного порталу PortalMorski.pl, затримане суховантажне судно, що йшло до Гданська з литовської Клайпеди, належить санкт-петербурзькій транспортній компанії «Трансфлот».

Наш кор.

Фото з доступних джерел.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%