Хто не почув «Я Вас слухаю…»?

Хто не почув «Я Вас слухаю…»?


СБУ блокувала канал контрабанди засобів для незаконної «прослушки». Де і як це сталося?

 

Правоохоронці перекрили канал незаконного переміщення через митний пост «Ягодин» спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.


Пресслужба Управління СБ України у Волинській області з приводу чергового скандалу з вилученням апаратури для незаконного збору звукової інформації з телефонів 5 грудня повідомила таке:


«Співробітники СБУ встановили, що волинянин організував схему контрабанди засобів для «прослушки» з країн ЄС в Україну. Зловмисник придбавав незаконні технічні засоби закордоном. Для уникнення прикордонного-митного контролю приховував їх в конструктивних порожнинах власної автівки та мав намір збувати їх на території України.


Правоохоронці затримали ділка під час чергової спроби переміщення 19-ти технічних засобів негласного отримання інформації через державний кордон України.


Слідчі Управління СБУ у Волинській області розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 201 Кримінального кодексу України (контрабанда).


Тривають слідчі дії. Заходи із викриття протиправної діяльності проведено оперативниками СБУ у Волинській області спільно з працівниками Волинської митниці за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури».


Відтак, залишається встановити, для кого призначалася вся ця техніка з арсеналу шпигунів, а також чи не встиг цей ділок забезпечити «вухами» до телефонів, а також кабінетів та інших помешкань, інших клієнтів раніше.


В усякому випадку, за результативне затримання підозрюваного та вилучення апаратури для «прослушки» волинських правоохоронці заслуговують доброго слова.


Світлана КОМА.

На фото пресслужби УСБУ у Волинській області: вилучена апаратура для незаконного зняття та фіксації звукової інформації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%