Бюджет Луцької громади поповниться на понад 4 млн грн

Бюджет Луцької громади поповниться на понад 4 млн грн

Волинська обласна спілка споживчих товариств отримала дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності на вулиці Карпенка-Карого, 1, що у Луцьку. Її площа — 3,4982 га.

Про це стало відомо сьогодні, 7 грудня, під час третього пленарного засідання 22-ї сесії міської ради.

Депутатам пояснили: цільове призначення землі — будівництво та обслуговування будівель торгівлі, зокрема ринку «Завокзальний». Двадцятьма шістьма голосами «за» обранці громади підтримали дане рішення.

Відтак впродовж 30-ти календарних днів Волинська обласна спілка споживчих товариств має укласти з виконавчим комітетом Луцької міської ради договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Сума становить — чотири мільйони триста п'ятдесят чотири тисячі дев’ятсот шістдесят гривень. А загалом, з часом у бюджет надійде орієнтовно 25 мільйонів гривень.

Цікаво, що при недотриманні Волинською обласною спілкою споживчих товариств строку укладення договору з оплати авансового внеску, дане рішення вважатиметься таким, що втратило чинність.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Луцькради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%