Архів. 08.12.2021 р.
70 років тому
Хміль із Прилуцького
«Славне село, яке до 1964 р. мало назву Ківерці, в одній сільраді об'єднало також с. Дачне (раніше – Улянівка), Жабку та Сапогово. А місцевий колгосп «30 років Жовтня» спеціалізується, зокрема, на вирощуванні хмелю, котрий залюбки використовується для виробництва слабоградусних напоїв на Луцькому пивзаводі».
(«Ленінським шляхом», 1951 р.).
На фото з архіву: збиранню врожаю хмелю в с. Прилуцькому.
60 років тому
Армія пропагандистів
«Значно збагатилися досвідом пропаганди марксистсько-ленінської теорії партійні організації області, виховавши армію здібних, висококваліфікованих пропагандистів та агітаторів. У 1961 р. на Волині працювало 4,2 тис. пропагандистів, 9,5 тис. лекторів, близько 23 тис. агітаторів – у півтори рази більше, ніж у 1959 р.».
(Правда Украины», 1961 р.).
50 років тому
Оглядові комісії
«Після ухвалення спільної постанови Виконкому обласної Ради депутатів трудящих та Обласної ради профспілок значно активізувалася співпраця з правоохоронними органами. Ця форма контролю дозволила залучити громадськість до боротьби з марнотратством, безгосподарністю і зловживаннями на підприємствах, будовах, транспорті, державній і кооперативній торгівлі й інших організаціях. Ефективно та по-ударному запрацювали постійно діючі оглядові комісії на чолі з головами фабрично-заводських профкомів».
(«Радянська Волинь», 1971 р.).
40 років тому
До ювілею СССР
«Готуючись гідно зустріти 65-річчя створення Союзу ССР, колектив Виробничого швейного об'єднання «Волинь» широко розгорнув соціалістичне змагання за дострокове виконання виробничого плану та соціалістичних зобов’язань ХІ п’ятирічки. До цього славного ювілею робітники та інженерно-технічний персонал поставили за мету додатково виготовити продукції на 300 тис. рублів, 215 працівниць зобов’язалися до 65-річчя Великого Жовтня виконати особисті плани 2 років п'ятирічки… Крім цього, включившись у боротьбу за підвищення продуктивності праці, економію матеріалів, паливно-енергетичних ресурсів та покращення якості продукції, ми за 10 місяців зекономили 715 квадратних метрів тканин, із яких виготовили додатково швейних виробів на 10 тис. 400 рублів», – із виступу швеї-мотористки М. І. Романюк на пленумі Луцького міськкому КПУ 8 грудня 1981 р.».
(«Луцьку 900 років. 1085-1985. Збірник документів і матеріалів», 1985 р.).
Підготував
Сергій ШРАМЧУК.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Волинянин одержав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест» Школярі до Міжнародного Дня Миру організували благодійний ярмарок На Ковельщині відбудуться бойові стрільби У Литовезькій громаді відкрили Дія.Центр Увага! Розшук! Владика Михаїл зустрівся з послом України На Камінь-Каширщині рятувальники провели тренування з ліквідації пожежі в лікарні Міністр молоді та спорту України привітав волинян-учасників Олімпійських ігор та вручив... Скандальний тендер на ремонт стадіону в Ківерцях - скасовано На Волині прикордонники затримали тютюнових контрабандистівІнтерв'ю


- Опитування
- Результати