Жити для людей

Жити для людей

Олена Балабаш – голова Луцької міської територіальної організації політичної партії «Сила і Честь», очолює Громадську організацію «Національна гідність», працює заступником директора Луцького палацу учнівської молоді з організаційно-творчої роботи.

А ще за покликом серця – волонтер Волинської обласної організації «Союз Чорнобиль Україна» та Громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна». Вона активний організатор різноманітних заходів та благодійних акцій для дорослих і дітей. Її «сонячні» вихованці – неодноразові переможці міських, обласних і міжнародних конкурсів та фестивалів, а виступи колективу особливих дітей «Сонячник» є окрасою заходів Луцька та Волині.  
– То хто ж такий волонтер? – запитуємо в Олени Олександрівни.
– Волонтер або доброволець – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь суспільства або конкретної людини, не чекаючи винагороди, – каже ця безкорислива й ініціативна мама, бо ж виховує двійко власних дітей – Миколу й Назара, які, як і вона сама, займаються творчістю і волонтерством. 
От уже багато років поспіль Олена Олександрівна гармонійно поєднує духовно-моральне та національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, сприяє вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності.
Волонтерство для Олени – це, перш за все, співтворчість в загальній симфонії світу; це можливість займатися цікавою справою і отримувати досвід; це реалізація себе і можливість бути багатим. Адже, як сказав один мудрець, багатий – це не той, хто має багато грошей, а той – хто може чимось поділитися. Не важливо чим – навіть посмішкою або словом розуміння – і вже однією печаллю на землі стане менше. Це можливість забути про свої проблеми, і в той же час стати для когось потрібним. 
Волонтерський рух дозволяє Олені Олександрівні реалізувати потребу в спілкуванні, знайти нові зв’язки, відчути свою корисність. Вона глибоко переконана, якщо робити добру справу від щирого серця, добро завжди повернеться до тебе. І це підтверджує її багаторічний досвід.
Жити для людей – це її кредо. На цім нелегкім шляху їй вдалося полегшити або й кардинально змінити долю не одного десятка людей, дати їм надію і радість. У неї багато прихильників, вдячних шанувальників, достойних учнів. Вона хоч і людина безкорислива, все ж успішна, творча, помічна. Прекрасний керівник, товариш, любляча мама і дружина. Державниця.

Федір РУЗАК,
голова Волинської обласної організації «Союз Чорнобиль Україна».  
Фото Яни ШКІДИНИ.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%