Дві прем’єри, наступна – в роботі

Дві прем’єри, наступна – в роботі

Попри локдауни в часи епідемії коронавіросу, відпусток за свій рахунок, а також на тлі фінансових труднощів колектив Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка цього року порадував шанувальників театрального мистецтва  оригінальними прем’єрами «Життя в кредит. Едіт Піаф» (у постановці головного режисера театру Михайла Ілляшенка) та «Олеся» за мотивами поліських оповідань Олександра Купріна (режисер Ярослав Ілляшенко).

Після багаторічної перерви на сцену театру знову повернеться й п’єса Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Цю улюблену виставу всіх поколінь зіграє оновлений склад виконавців. Тривають репетиції і над новорічними ранками та виставами для дітей.
Минулих вихідних на театральній сцені відбувалося хвилююче дійство: актори передавали глядачам тривоги і почуття закоханості поліської дівчини Олесі, що зростала в лоні лісової природи, до міщанина Івана. У ролях, як завжди, задіяно дві творчі групи: Мануйлиха – народна артистка України Ольга Осіїк
 та заслужена артистка України Лариса Зеленова, Олеся – заслужена артистка України Людмила Натанчук та актриса Юлія Герел, Іван – артисти Ігор Натанчук та Микола Герел, Ярмола – артисти Олександр Веремко та Юрій Куцик, Євпсихій Африканович – артисти Сергій Басай і В’ячеслав Погудін. Сценографія – Василя Бочкая, художник з костюмів – Ірина Попандапуло, балетмейстер – заслужений діяч мистецтв Володимир Замлинний. Дуже вдало репрезентувала духовну красу поліського краю пісня і захоплюючий танець дівчат у дивовижних народних костюмах. Про те, що актори майстерно і правдиво передали переживання головних героїв вистави, свідчили не тільки дружні оплески, а подеколи і зрошені щирою сльозою очі глядачів. Разом з ними щиро кажемо «Браво» усій творчій групі театру, що задіяна у виставі.

Степан ШЕГДА.

На знімку Вадима Охоцького: Заслужена артистка України Людмила Натанчук; сцена з вистави.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%