Дивне сусідство

Дивне сусідство


Скажи мені, хто твій сусід, і я скажу, хто ти…


На Волині кажуть: добрий сусід кращий від далеких родичів. І це дійсно так: часто мешканців квартири вище поверхом чи будинку за парканом не вибирають. Хтось збудувався раніше, а хтось звів житло пізніше. Хтось купив, а хтось продав квартиру. Власне, після смерті одних власників поселяються інші… Але «золота акція» хороших та добропорядних сусідів – завжди в ціні. Ба, навіть в оголошення про нерухомість дуже часто почали вказувати і цю характеристику…


І тут звертає на себе увагу скандал, що виник після хамства вже звільненого з посади Заступника Міністра МВС України, етнічного грузина та особи, котру підозрюють у наявності паспорта громадянина Російської Федерації Олександра Гогілашвілі.


Журналісти-розслідувачі встановили, що керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов може проживати разом у приватному будинку під Києвом разом із помічницею Президента Марією Левченко та її чоловіком Олександром Гогілашвілі!

 

Такі зв’язки можуть становити загрозу для національної безпеки України.


У новому розслідуванні «Слідства.Інфо» під назвою «Дружочки» наведено чимало відеодоказів того, що дійсно: подружжя Левченко-Гогілашвілі орендує в дружини ділка з сумнівною репутацією (ця особа вважається фахівцем зі «скручування» ПДВ) величезний будинок мінімум за 1500 доларів США на місяць. А головний український розвідник Кирило Буданов опинився там на правах квартиранта – на час ремонту його київської квартири…


Мало того: виявилося, що Олександр Гогілашгвілі, Марія Левченко – близькі друзі Кирила Буданова та його другої половинки Марини!


І ось тут виникає взагалі повна катавасія версій, думок і суджень!


Що, крім елітних апартаментів у престижному селі Хотів, могло об’єднувати цих, здавалося б, різних людей? Що спонукало їх дружини родинами, спільно відпочивати?


З одного боку – успішна менеджера «Кварталу 95» та грузин із десятиліттями проживання в Росії та отриманою в 45-річному віці вищою освітою і посадою в МВС 2 роки тому. З другого – кадровий військовий, голова української військової розвідки, котрий просто змушений «фільтрувати» коло свого спілкування, щоб звести до мінімуму або унеможливити навіть версію витоку якоїсь секретної інформації «на ту сторону», і, звичайно, Марина Буданова, класична бізнес-вумен столичного покрою…


Звичайно, друзів не вибирають, і в кожної людини вони можуть зовсім різними: і за віком, і за соціальним станом, і за рівнем доходів, і навіть статі чи віросповідання. Але це не той випадок, коли суспільство має зробити вигляд, що нічого не сталося.


Суть державної влади й полягає в тому, що призначеним чи обраним на той чи інший пост доводиться відмовлятися від колись звичного способу життя. Причому, коло спілкування неминуче звужується, а не розширюється.


Тому дійсно: скажи мені, хто твій сусід…


Володимир ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Слідство. Інфо»: Олександр Гогілашвілі і Кирило Буданов на відпочинку.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%