У Ковелі підписали контракти з новими керівниками освітніх закладів

У Ковелі підписали контракти з новими керівниками освітніх закладів

Ігор Чайка підписав контракт на 2 роки з переможцями конкурсу на посаду директора ЗЗСО «Ліцей №1»  - Оксаною Мельник та ліцею №10 — Максимом Селівончиком.

Про це інформують на сайті Ковельської\ міськради.

Міський голова разом зі своїм заступником Наталією Маленицькою  та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників  з важливим етапом у їх житті.

«Ви достойно пройшли  усі конкурсні випробування. Думаю, що у Вас все вийде. Головне ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть», - сказав Ігор Чайка.

Також запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти. 

Мер розповів, що на наступний рік з бюджету  громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума  - 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Анатоліївна та Максим Валерійович.

Очільник міста висловив переконання, що новим директорам вдасться  знайти  взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників  їм  разом дасться реалізувати чимало проєктів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Ковельради.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%