І – подяка патріархові волинської журналістики!

І – подяка патріархові волинської журналістики!


24 грудня відбулося розширене засідання Секретаріату та Правління Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України. Вирішено низку актуальних питань та вручено нагороди.


Голова ВОО НСЖУ Михайло Савчак поінформував колег про роботу у звітний період, а також про першочергові заходи, які солід реалізувати в новому році. Насамперед – обрати нове керівництво обласного осередку Спілки, да нараховується майже 400 осіб, а також – делегувати своїх представників на черговий з’їзд НСЖУ, який повинен відбутися 22 червня 2022 р. у м. Києві.


Користуючись нагодою, Михайло Савчак вручив почесні грамоти та подяки низці представників НСЖУ, яких відзначено на рівні обласних органів влади та найбільшої в державі творчої Спілки.


Зокрема, Подякою Голови НСЖУ Сергія Томіленка з нагоди 30-річчя Незалежності України відзначена члена Спілки, народного депутата України 1 демократичного скликання Андрія Бондарчука, який у 1991 р. голосував за суверенний статус нашої держави, продовжує активну творчу діяльність, а нещодавно відсвяткував 85-річчя.


У роботі також взяли участь заступник голови ВОО НСЖУ, Секретар Національної спілки журналістів України Володимир Данилюк, секретарі та члени правління Євген Хотимчук, Микола Якименко, Софія Калюжна, Лариса Віліщук, Степан Родич, Святослав Лесюк та інші.


Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною пам'ять 3 колег, які у 2021 р. відійшли у Вічність.


Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Михайло Савчак вручає подяку Андрієві Бондарчуку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%