Засудили не нападників, а сільського голову!

Засудили не нападників, а сільського голову!


Депутати облради стали на захист скривдженого хуліганами ветерана АТО/ООС та… Торчинського селищного голови! Що сталося і чому довелося ухвалювати відповідну заяву?


Обранці громади внаслідок голосування на сесії облради 24 грудня вимагають звіту від регіональної представниці Уповноваженого з прав людини у Волинській області щодо пріоритетів у захисті прав волинян.


Відповідну заяву зачитав депутат облради Юрій Харченко.


Він зазначив, що в жовтні 2021 р. у Торчинській громаді група нетверезих молодиків побила ветерана АТО буквально на зупинці громадського транспорту. Після цього інциденту селищний голова Юрій Кревський опублікував відеозверенння, в якому він повідомив поліції, де проживають ті, хто скоїв цей ганебний вчинок, за який передбачена кримінальна відповідальність. Після цього учасники АТО/ООС самостійно знайшли нападників та змусили їх привселюдно вибачитись.


«Однак, Регіональна представниця Уповноваженого з прав людини у Волинській області  Любов Сітовська подала до суду на голову Торчинської громади Юрія Кревського, за те, що він… розголосив персональні дані нападників! У результаті суд оштрафував… голову тергромади на 5 тис. грн!», – повідомила прес-служба облради.


«Питання громадянства України – це не питання національності, адже в наших паспортах вже більше чверті століття немає такої графи. Насамперед – це питання суспільних цінностей, – зазначив Юрій Харченко. – Мені абсолютно не зрозуміла позиція пані Сітовської, яка звернулася з позовом не з приводу нападників, а позивалася до селищного голови».


Депутат запросив Любов Сітовську на наступну сесію прозвітувати про роботу та пояснити свою позицію:


«Ми б хотіли почути захист чиїх прав вона бачить для себе в пріоритеті: людей, які боронять країну зі зброєю в руках, і тих, хто їх підтримує, чи тих хто на них нетверезими групами нападає».


Утім, сесія облрада проголосувала і за відповідне звернення до Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, де пропонується розглянути поведінку Любові Сітовської та дати належну оцінку.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби облради: депутат Юрій Харченко.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%