«Справа Братчені»: суд відклали через відсутність потерпілих

«Справа Братчені»: суд відклали через відсутність потерпілих

У Луцькому міськрайонному суді продовжується розгляд резонансної справи Івана Братчені, якого звинувачують у шахрайстві в особливо великих розмірах. У разі доведення його вини обвинуваченому «світить» від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У зв’язку з тим, що обвинувачення є досить серйозним, справу розглядає колегія суддів у складі: головуючого Вячеслава Покидюка, суддів Алли Полюшко та Анатолія Марчука.

Нагадаємо, за версією Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Іван Братченя налагодив злочинну схему вимагання коштів за ніби то допомогу в призначенні на керівні посади у Кабінеті Міністрів України. На шахрайській схемі він наче заробив понад 1,5 млн доларів.

На попередньому слуханні, яке відбулося 7 грудня, підсудному продовжили термін тримання під вартою ще на 60 діб. А на сьогоднішньому – було вирішено відкласти розгляд справи до 27 січня. Це зумовлено – клопотанням адвоката Івана Івановича, який на цей момент перебуває у щорічній відпустці, та відсутністю потерпілих у залі суду. Нагадаємо, у справі їх фігурують троє.

За словами прокурора, двоє з них перебувають за кордоном, ще один – на лікарняному.

Головуючий суддя наголосив, що на наступне засідання вони обов’язково мають з’явитися, а то «обставини складаються вже декілька судових засідань».

Тож далі буде…

Ольга КОНОНЧУК.

На фото авторки: у залі засідань.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%