На Волині шахрайка ошукала пенсіонерів на майже 200 тисяч

На Волині шахрайка ошукала пенсіонерів на майже 200 тисяч

Суд обрав 38-річній жительці Луганської області, підозрюваній у вчиненні на Волині шахрайств (ч.2 ст. 190 КК України), запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Слідство вважає, що жінка із не встановленими наразі спільниками реалізовувала схему шахрайства «Ваш родич потрапив у ДТП». 

Ця схема далеко не нова. До жертв – переважно людей похилого віку – телефонує нібито лікар, який повідомляє прикру новину – хтось із рідних абонента втрапив у ДТП та потребує терміново дороговартісної операції. Звісно ж, є людина, яка може одразу приїхати по гроші та передати їх у лікарню.

Налякані старенькі легко віддають усю наявну готівку шахраям, вважаючи, що таким чином рятують рідних.

Так 19 та 20 грудня 2021 року жертвою ошуканців стали двоє волинян, які віддали підозрюваній 120 та понад 40 тисяч гривень, аби оплатити лікування доньок.

Наступних 60 днів жінка перебуватиме під вартою.

Особи ж її спільників встановлюють.

Обласна прокуратура укотре звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки псевдолікарів чи «правоохоронців», які розповідають, що ваш близький родич втрапив у лікарню чи поліцію і, аби залагодити  справу, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі.

У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.

Попередьте своїх родичів похилого віку про можливі шахрайські дії зловмисників,  бо лише ваша пильність та здоровий глузд убереже вас від того, щоб не стати жертвою шахрайства.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%