«Частинка добра» для луцьких діток

«Частинка добра» для луцьких діток

13 дітей сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування впродовж наступного року відвідуватимуть підприємства, установи та організації Луцької громади, щоб відчути та побачити, як насправді виглядає доросле життя. Це відбуватиметься в рамках соціального проєкту «Частинка добра».

Цей захід функціонує вже 5 років. І народився він в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Щороку відомі та успішні люди беруть під опіку дітей з метою надати їм допомогу в підготовці до самостійного життя шляхом розвитку їх фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк, яка прийшла привітати учасників проєкту зауважила, що це унікальний захід, який точно ніколи не повторюється та має свою особливість.

«Основна ідея — підтримати дітей, які заслуговують особливої уваги напередодні самостійного дорослого життя. Ментори — успішні люди, які чогось досягнули в житті, мають свою неповторну історію, злети та падіння. Таким людям є чим поділитись з дітьми, тому я впевнена, що вони вкажуть дітям вірний шлях. Дякую вам, що зможете дати настанови дітям, щоб вони правильно зорієнтувались у дорослому житті», - звернулась вона до присутніх.

Ірина Чебелюк передала вітання від міського голови Ігоря Поліщука та привітала усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

Наш кор.

Фото Луцькради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%