Римо-католики зустріли Різдво Христове

Римо-католики зустріли Різдво Христове


25 грудня о 8.00, 210.00 та 18. 00 у Луцькому кафедральному соборі Святих Петра і Павла Римо-Католицької Церкви – урочистості з нагоди Різдва Христового за Григоріанським календарем.


Святкові молебні римо-католицьке духовенство Волині на чолі з єпископом-ординарієм Віталієм Скоморовським розпочало ще ввечері 24 грудня, коли християнські піснеспіви та проповіді пролунали польською та українською мовами.


А 25 грудня о 8.00, 210.00 та 18. 00 у Луцькому кафедральному соборі Святих Петра і Павла Римо-Католицької Церкви – найвеличніші урочистості з нагоди Різдва Христового за Григоріанським календарем.


А православні та греко-католики відзначатимуть це свято 7 січня 2022 р. Хоча, як недавно відзначив Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Київський і Всієї України Епіфаній, упродовж 10 найближчим років і православні можуть перейти на відзначення Різдва Христового саме 25 грудня.


У цьому сенсі владика Віталій Скомаровський справедливо відзначив, що насправді християни відзначають появу на світ Сина Божого в один і той самий день, але за різними календарями. Та й свідоцтва про народження Ісуса Христа з точним числом і місяцем в природі не існує, Він народився і це очевидний факт.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Луцької дієцезії РКЦ: під час святкового Богослужіння.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%