Amor-18 здолає COVID-19?

Amor-18 здолає COVID-19?

В Ізраїлі завершилися клінічні випробування таблеток/спрею від коронавірусу Amor-18. Усі, хто його приймав, одужали, а пацієнти з контрольної групи що приймали плацебо повмирали чи потрапили в реанімацію.

Як повідомляє The Jerusalem Post, препарат Amor-18 був розроблений ізраїльською біотехнологічною компанією Amorphical. Усі 18 пацієнтів, госпіталізовані з помірними або важкими симптомами коронавірусу, які отримували препарат, одужали та були виписані за кілька днів.
Із 19 осіб, яким давали плацебо у рамках клінічного випробування, шістьох довелося перевести в реанімацію, двоє померли. Ще двом із них пізніше також дали препарат Amor-18, після чого обидва одужали та були виписані з лікарні.
«Оскільки пацієнти, які отримували ліки, одужали протягом кількох днів і змогли повернутися додому, це на 100% успішне випробування», – сказав доктор Нашат Абу Салех, співдиректор відділу коронавірусу в медичному центрі у Цфаті, де було проведено II фазу клінічних випробувань препарату.

Основним інгредієнтом Amor-18, який вводиться перорально або шляхом інгаляції, є аморфний карбонат кальцію (АСС). ACC може регулювати кислотні зміни pH навколо кожного осередку. Ці зміни впливають на здатність COVID-19 проникати в клітини та розмножуватися.

Більш масштабне випробування вже проводиться в чотирьох медичних центрах Ізраїлю. Найближчим часом препарат протестують у інших країнах. Сім лікарень в Бразилії оголосили про свою участь, до них незабаром планують приєднатися інші центри в Європі та США.

Зазначимо, що фармацевтична компанія Pfizer офіційно завершила випробування  експериментальних таблеток від COVID – 19 на території США раніше, ніж очікувалося. Результати тестування виявилися успішними.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%