«Верес» посилюється, «Волинь» мовчить…

«Верес» посилюється, «Волинь» мовчить…


Юрій Вірт, головний тренер дебютанта УПЛ – рівненського «Вереса», який домашні матчі проводить на луцькому «Авангарді», поділився найближчими планами. З табору «хрестоносців» крім успіхи дітей – ніякої інформації.


«Де «Верес» проведе підготовку до другої частини чемпіонату? На півдні Туреччини. Ми збираємось 12 січня у Рівному. Наш медичний штаб упродовж трьох днів проведе медичне обстеження гравців. 18 січня ми вилітаємо до Анталії, де проведемо два збори. Додому повертаємось 19 лютого. Ми запланували проведення 7 контрольних ігор. Від 5 клубів вже отримали офіційні підтвердження про спаринги. Ще двох суперників знайдемо», – сказав Юрій Вірт журналістам порталу «Спортарена»..


Він сподівається, що 4-5 нових гравців підпишуть контракти із «Вересом»:

«Це мають бути молоді гравці. Нам потрібно омолоджувати склад. Подивіться на нашу команду: у нас 14 гравців віком 28-34 років. «Верес» – найбільш віковий клуб в УПЛ. Нам потрібні молоді хлопці, хоча і від футболістів 24-35 років ми не відмовимося. Повірте, ми працюємо у цьому напрямку. Якщо ми хочемо прогресувати – треба підсилюватись. Про це ми домовилися із президентом клубу».


Щодо луцької «Волині», яка грає в Першій лізі, то ніякої інформації з початку грудня немає. Хіба що перемоги дітей у локальних турнірах.


Підопічні Альберта Шахова мають вийти з відпустки 25 січня. Хто залишиться і хто може поповнити команду, залежить від рішення акціонерів про фінансування на 2022 р.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби ФК «Верес»: Юрій Вірт.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%