Раз «неймовірно круто», то для початку медаль?

Раз «неймовірно круто», то для початку медаль?


Чи отримає Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко як мінімум медаль, як це зробила донька чеченського диктатора – Айшат Кадирова?


Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, який заявив, що вже давно написав заяву про звільнення (але Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук стверджує, що відповідний документ у парламенті відсутній) в авторській колонці на сайті «Лівий берег» спробував пояснити, в чому ж переваги програми «єПідтримка» (виплата по 1000 грн повністю вакцинованим від коронавірусу, – ред.).


«єПідтримка» має три основні цілі:», – переконує:


«1.  Як спосіб стимулювати українців вакцинуватися. У даному випадку для тих, хто відкладав щеплення «на потім», з’явилася ще одна причина поспішити. І це дійсно працює.


2.  Як підтримка сфер, що найбільше постраждали від коронакризи. Кінотеатри, книги, театри, подорожі, концерти, музеї — заклади сфери культури та креативних індустрій, які через коронавірус були масово перенесені, скасовані, або закриті.


3.  Можливість для людей вкласти кошти у саморозвиток чи розваги. А також, що важливо, спробувати для себе щось нове: як-от відкрити для себе світ книг та стати постійним читачем. Це про формування попиту».


Заявок подано майже 5 млн, гроші отримали більше 2,3 млн осіб. Загалом витрачено з Держбюджету щонайменше 206 млн. грн.


На що саме?


Олександр Ткаченко зазначає:


«Лідерами серед категорій стали кінотеатри та книги. Третіми йдуть театри та концертні заходи. Тому фаворити очевидні... Щодо театральної та музейної сфери, як у містах, так і в регіонах. Для того, щоб стати учасниками програми підтримки ви повинні мати POS-термінали та промотувати свої заклади. Включайтеся в процес, інакше у вас є шанс недоотримати вдячного відвідувача чи глядача. Яких вже розбирають, як гарячі пиріжки. Тому звертаюся до українців: користуйтеся програмою та підтримуйте улюблені сфери культури та креативних індустрій. Від вашого попиту залежить їх перспективність. Адже на додачу це ще й чудовий спосіб промоції культури».


Міністр переконує:


«За всю історію України – це наймасштабніша послуга держави (!). Неймовірно круто, як для початку».


Утім, корлишній професійний журналіст жодним словом не обмовився, чому він проігнорував звернення НСЖУ та «Укрпошти», щоб українці могли витратити по 100 грн і на передплату улюблених газет та журналів? Бо ж навіть у навзві очолюваного Олександром Владиславовичем міністерства прямо сказано не тільки про культуру, але й про інформаційну політику.


«Прокол», який Олександро ткаченко, напевне, вважає своїм особистим досягненням, хоча, як зазначив нещодавній Пленум Правління НСЖУ, за час перебування на посаді міністра та на чолі профільного парламентського комітету Олександр Ткаченко займався чим завгодно, тільки не захистом українського інформаційного простору, ігноруючи катастрофічне становище вітчизняних ЗМІ, особливо – місцевих, через фактично злочинну бездіяльність влади, котру він і уособлює.


Але раз Олександр Ткаченко вважає, що трудиться успішно, а журоналісти йому вже нточно не друзі, то, вочевидь, пора вже його представляти до державної нагороди.


Як, наприклад, це зробив правитель окупованої Кремлем Ічкерії (Чечні) Рамзан Кадиров: цими днями нагороди свою доньку (за сумісництвом – очільниця тамтешнього Міністерства культури», – ред.) медаллю «За захитст прав людини».


Незалежний портал «Медуза» про цей трагікомічний випадок повідомив таке:


«Айшат Кадирова, яка очолює Міністерство культури республіки, нагороджена медаллю «За захист прав людини». Відзнака вручена «за великий внесок у захист конституційних прав та інтересів громадян, розвиток соціального та культурного життя Чеченської Республіки, збереження та популяризацію культурно-історичної спадщини чеченського народу, високий професіоналізм, а також заслуги у зміцненні взаємодії між громадянським суспільством та владою».


Оскільки український міністр Олександр Ткаченко також може охарактеризуватися всіма вище наведеними чеснотами, то і він як мінімум на медаль заслужив…


Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Ліга»: Олександр Ткаченко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%