Знову війна за землю

Знову війна за землю


У Підгайцівській сільраді Луцького р-ну – знову неспокійно. Цього разу вже не палять, б'ють, не грабують і не погрожують. Ветерани АТО/ООС саме тут вимагають обіцяні державою земельні ділянки…


Питання про виділення землі учасникам АТО/ООС на території Підгайцівської громади розглядали під час спільної наради із представниками Міністерства у справах ветеранів України.


Як інфоромує портал «Район. Луцьк», захід відбувся за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який під час візиту на Волинь отримав скарги від місцевих ветеранів. Зокрема, учасник АТО,ООС із с. Крупа Сергій Труш розповів Прем’єр-міністру, що вже близько десяти разів звертався до сільради, але весь час отримує лише відмовки.


У нараді взяли участь посадовці із облдержадміністрації, Луцької міської ради та Підгайцівської сільради.


«Один із таких заявників, які отримують відмови – Сергій Труш. Він розповідає, що подавав заяву 9 разів, але ні разу не отримав відповіді. Усно йому пояснювали, що нібито ділянка, на яку він претендує – чийсь пай. Проте під час останнього звернення в сільраді показали документи, що цю землю віддають іншим учасникам АТО/ООС», – зазначається.


«Це просто кіно, питання все одно не вирішене. Здивувало і обурило, що заступник губернатора Андрій Ярмольський заступився за Юрія Семенюка, знаючи про всі його дії. Впевнений, що сьогодні вже доложили губернатору, а він потім – Прем’єр-міністру, що проблема вирішена. Але нічого не вирішено! І на наступну сесію в Підгайцях ми з хлопцями прийдемо поговорити з головою і депутатами про те, за кого вони нас мають, якими словами називають і коли будуть виконувати свою роботу», – коментує засідання Сергій Труш.


За підсумками обговорення домовилися, що при облдержадміністрації буде створена робоча група, яка детальніше вивчить проблему виділення землі ветеранам АТО/ОСС у Підгайцях і напрацює «дорожню карту», якою надалі зможуть користуватися всі громади області.


Незважаючи на це все, 24 грудня, підчас чергової сесії сільради, в залу засідань намагалися прорватися активісти, котрі під час різноманітних акцій проотесту називають себе по-різному. В цьому випадку йдеться про ветеранів АТО/ООС, які вимагали від голови Юрія Семенюка і депутатів… землі… Прийшли з запаленими фаєрами.


Щоб забезпаечити правопорядок, довелося викликати правоохоронців. А на засідання, котре розпочали з запізненням, запросили 4 колишщніх ветеранів, які й озвучили вимоги.


Таким чином, хмари над депутатською більшістю та головою сільради Юрієм Семенюком не розходяться, а згущуються. Чого вже тут тільки не було! І техніку родині голови палили. І на нього та дружину з дочкою в будинку нападали і грабували. І автомобіль Юрія Семенюка знищували… Тепер ось уже й ветерани за землю атакують…


Роман УСТИМЧУК.

На фото з сайту «Конкурент»: «земельна облога» будівлі Підгайцівської сільради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%