Повернення Костя Волиняки

Повернення Костя Волиняки


Він виводив на чисту воду багатьох накручених «крутих», «скурвлених» «правоохоронців» і безголових голів…


У Видавництві «Волинянин» вийшла в світ книга «На добре згадку… Феодосій Мандзюк». І дуже добре, що вона побачила світ, адже не дозволяє забути про дуже вагому та популярну свого часу особистість – Феодосія Мандзюка.


Упорядники – Світлана Василенко, Денис Мандзюк і Максим Мандзюк. Книга – про їхню рідну людину, журналіста, публіциста і письменника Феодосія Мандзюка (1951-2015 рр.), більш відомого в 90-ті роки минулого століття за творчим псевдонімом Кость Волиняка.


Він працював у багатьох друкованих виданнях, виборчих штабах і навіть у партійних органах. Але найбільшого успіху досягнув, коли в складі ентузіастів із «Волинської асоціації сатириків» (Президент – Василь Простопчук, Віце-президент – Віктор Семенюк, Генеральний секретар – Володимир Данилюк, найактивніша авторка Валентина Сидько, неперевершена художниця Маргарита Ромашко та інші талановиті люди) почав видавати і був головним редактором сатирично-гумористичної газети «Нате», котра без огляду на звання, посади, статки та ранги виводила на чисту воду багатьох накручених «крутих», «скурвлених» «правоохоронців» і безголових голів…


Тож у книзі «На добре згадку… Феодосій Мандзюк» зібрано і спогади про колегу, і раритетні фотографії, і, найголовніше, його твори. Як прозові, так і поетичні.


Символічно, що в «Слові до читача» дружина Світлана та сини Денис і Максим процитували слова самого Феодосія Григоровича:


«Все буде добре. Тримаймося!».


Світлана КОМА.

На фото авторки: обкладинка книги «На добре згадку… Феодосій Мандзюк».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%