Папа Римський згадав і про Україну

Папа Римський згадав і про Україну


Дощове Різдво у Ватикані… Незважаючи на погоду, урочисте благословення Риму та світові Папа Римський 25 грудня виголосив з лоджії базиліки Святого Петра у «Вічному місті».


Востаннє цей урочистий захід відбувався у такій формі на Різдво 2019 р., адже подальші великодні та різдвяні святкування відбувалися в обставин суворих карантинних обмежень.


«Тепер же знову все відбувалося згідно зі звичним протоколом. Паломники, що зібралися на площі Святого Петра попри дощову погоду, з великим ентузіазмом привітали Святішого Отця, що опівдні з’явився у лоджії», – йдеться у повідомленні пресслужби Ватикану.


Крім цього, він згадав і про Україну:


«Царю людства, допоможи політичній владі примирити суспільства, спустошені напруженням та протиріччями... Стань світлом і підтримкою для тих, які вірять і діють, прямуючи також і проти течії, на користь зустрічі та діалогу, і не дозволь, аби в Україні поширювалися метастази злоякісного конфлікту!».


Оркестри Папської швейцарської гвардії та італійських карабінерів виконали державні гімни Італії та Ватикану, після чого 266-ий Глава Римо-Католицької Церкви Франциск виголосив різдвяне послання.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Ватикану: різдвяне Богослужіння понтифіка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%