Чи можна створити партію без грошей?

Чи можна створити партію без грошей?


Дмитро Разумков, як достатньо досвідчений політик (до «Слуги народу» мав досвід з Партією регіонів), а також політтехнолог, вочевидь, розуміє: його актуальні рейтинги – 6% ще не створеної партії та 8% як кандидата у президенти – лише щедрий аванс, виданий виборцями. Тому зараз ексспікер активно створює партію. За давньою українською традицією, вона буде іменною – «Розумна політика». А хто ж її представлятиме на Волині, де Дмитро Олександрвоич у статусі спікера побував у 2021 р. і де з ним сфотографувалося дуже багато людей із водомими провладними прізвищами?


Сам, утім, Дмитро Разумков у розмові з керівниками порталу «Лівий берег» Сонею Кошкіною та Олегом Базаром, стверджує:


«Це не іменна історія. Я впевнений, що політика має бути розумна».


Розлога розмова з досвідченим, хоч і молодим політиком, управлінцем та державним діячем, яка побачила світ під назвою «На вибори президента я піду. І на парламентські піду».


«Вибори можуть бути дострокові або їх можуть перенести. Вибори можуть бути президентські, парламентські. Насправді забагато невідомих, та й орієнтуватися потрібно не на них. А на цілі, які перед собою ставиш. Вони повинні вимірюватися не відсотками, а тим, навіщо тобі ті відсотки або та влада, до якої ти йдеш», – сказав Дмитро Разумков про найближчу перспективу.


І раз в повітрі запахло виборами, то хто ж «Розумну політику» буде представляти на Волині?


Ось доволі розпливчаста відповідь Дмитра Разумкова:


«Ніхто проєкт будувати не планує, дуже хочу збудувати партію. Насправді. По-друге, це не іменна історія. Я впевнений, що політика має бути розумна. Не лише в парламенті, а й за всіма напрямками, економічна в тому числі... Фінансово ми нікого заохочувати не будемо. Нікого не купуватимемо… Ми ж знаємо, що цей ринок без грошей не працює. А тут – без грошей… Ми тільки розпочали створювати громадську організацію, розвивати її, розбудовувати. А в регіонах нам вже пропонують: хтось – офіси безплатно, хтось – щось надрукувати, хтось пропонує допомогти іншими речами, не грошима безпосередньо… Якщо вона (людина, яка допомагає, – ред.) буде достойна того, щоб потрапити в список або балотуватись на виборах, я не бачу в цьому проблеми… Повірте мені, сьогодні вистачає людей, не дивлячись на розчарованість в українській політиці, які готові робити це безплатно».


Відтак, хто приедставлятиме на Волині Дмитра Разумкова, наразі невідомо. Але що така людина на чолі цілого штабу буде, то це однозначно так.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Лівий берег» (Макс ТЕРЕБУХОВ): Дмитро Разумков.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%