Країна повинна знати свої резерви

Країна повинна знати свої резерви

Міноборони пообіцяло скоротити список військовозобов’язаних професій для жінокУ переліку наразі є багато поширених професій, зокрема лікарі, програмісти, юристи та водії. Проте там можна знайти й, здавалося б, доволі далекі від військової сфери професії — фотографів, бібліотекарів та навіть фахівців у галузі страхування.

Про це пишуть Економічні новини.

Міністерство оборони України планує скоротити раніше розширений список професій, представниці яких мають стати на на військовий облік.  

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич (фракція «Слуга народу»).

Він каже, що обговорив це питання з міністром оборони Олексієм Резніковим і вони дійшли згоди, що перелік переглянуть «у бік зменшення та здорового глузду», бо там є професії, «які дійсно не знадобляться Збройним силам та іншим військовим формуванням».

Водночас Завітневич наголосив, що сама ініціатива є правильною. «Країна повинна знати свої резерви, ми повинні бути готовими, бо ситуація зобов’язує», — зазначив народний депутат.
Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%