Ірина Верещук (Луцик) підігрує сепаратистам?

Ірина Верещук (Луцик) підігрує сепаратистам?


Додаток «Дій Вдома» при перетині КПВВ на Донбасі для мешканців сепаратистських територій можуть скасувати до кінця цього року. Навіщо українська влада знову знімає капелюха перед бойовиками з ОРДЛО, ніхто не пояснює. Як і мовчить, хто відповідатиме за масове поширення коронавірусу, завезеного з окупованих районів Донбасу.


Як інформує портал «Цензор. нет», про це заявила Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, недавня кандидатка на посаду Київського імського голови та екснардепка від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук (дівоче прізвище уродженки львівського м. Рава-Руська – Луцик, – ред.).


У спілкуванні з виданням «Новини Донбасу» вона заявила, що недавно відвідала КПВВ у Станиці Луганській та побачила проблему, з якою часто стикаються люди:

«У нас є обмеження через ковід. Я побачила, на скільки це проблема для пенсіонерів, для літніх людей, для жінок із дітьми, для всіх, хто перетинає КПВВ. Вони повинні завантажити додаток «Дій Вдома». Для цього потрібен смартфон. Люди не мають стільки грошей, щоб дозволити собі купити смартфон…».


За її словами, вона звернулася за допомогою у вирішенні проблеми до Президента Володимира Зеленського і Прем'єр-міністра країни Дениса Шмигаля.


«Я повернулася з Луганщини і прийшла з вирішенням цієї проблеми до прем'єра, а потім і до президента. І ви знаєте, вони мене підтримали. І якщо все буде добре, то ми до кінця року знесемо цей обов'язковий додаток «Дій Вдома», і люди зможуть не страждаючи перетинати КПВВ».


Тож виникає цілком резонне запитання: чому Ірина Верещук порушує всі інструкції МОЗ України та по суті закликає до невиконання урядових документів? І хто буде відповідати за поширення коронавірусу, в такий спосіб завезеного з ОРДЛО?


А щодо відсутності в людей грошей на смартфони… А хіба в українських пенсіонерів, які живуть на території України та не скорилися окупаційному кремлівському режимові в ОРДЛО, їх більше? І чому вимушені переселенці повинні використовувати застосунок «Дій Вдома», а ті, чиї діти чи онуки, цілком можливо, зі зброєю в руках воюють проти захисників України на Сході, цього робити не повинні?


Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «dsnews.ua»: Ірина Верещук (Луцик) під час занять кікбоксингом.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%