Коронавірус лютує, влада звітує…

Коронавірус лютує, влада звітує…


Чому Волинь уже давно не «край партизанської слави», але досі «червона» від SARS-Cov-2?


Неналежне дотримання волинянами карантинних обмежень сповільнює вихід Волині із «червоної зони» епіднебезпеки, – так вважає голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, який виступив на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.


Зокрема, як зазначив очільник виконавчої влади області, індикаторні показники епідситуації в області досі не дозволяють покинути «червону зону». У закладах торгівлі, громадського харчування, розважальних центрах і транспорті волиняни не дотримуються маскового режиму та  ігнорують елементарні карантинні обмеження.


«Як повідомила Головна державна санітарна лікарка області Наталія Янко, протягом останніх трьох днів коефіцієнт виявлених нових випадків інфікування в області становив 21,6%-25,4% (при нормативі не більше 20%)», – пише Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.


Тож відповідно до індикаторних показників епідеміологічної ситуації, Волинь наразі залишається у «червоній зоні». Як і Запорізька. Всі інші вже давно залишили цю ганебну позицію.


Але чи тільки волиняни, які масово не дотримуються маскового режиму та все менше вакцинуються, в усьому винні?


Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби облдержадміністрації: Юрій Погуляйко свого часу показово вакцинувався, знявши верхній одяг і одягнувши медичну маску.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%