Загадкова зустріч мера і першого зама губернатора

Загадкова зустріч мера і першого зама губернатора


Ще 24 грудня відбулася «робоча зустріч» першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка та Луцького міського голови Ігоря Поліщука. Але якщо Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації повідомило цю но вину, то інфорамційні ресурси міськради з цього приводу мовчать…


«Робоча зустріч першого заступника голови облдержєадміністарції Сергія Мовенка та Луцького міського голови Ігоря Поліщука відбулася 24 грудня 2021 р. Зустрітись із міським головою, аби обговорити ряд важливих питань,  першому заступникові доручив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Зокрема, посадовці обговорили плани на наступний рік, зокрема в частині реалізації спільних проєктів розвитку соціальної інфраструктури та підвели підсумки поточного року. Окрім цього, торкнулись й проблемних питань перевезень приміськими маршрутами містом Луцьк», – зазначило Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.


«Результатом зустрічі стало повне порозуміння й подальша співпраця з керівництвом міста Луцька», – наголошується.


Слід нагадати, що до минулий місцевих виборів Ігор Поліщук був помічником виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта, а першим заступником мера м. Луцька працював Григорій Недопад. Зараз Григорій Вікторович голова облради, Григорій Олександрович – його заступник. Рік тому облрада висловила недовіру голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку, з тих під між «другим» та «третім» поверхом «Білого дому» пробігла чорна кішка: співпраці швидше нема, ніж вона є… Тож невдовзі Президент Володимир Зедленський повинен або звільнити його з посади, або аргументовано пояснити свою відмову. 


І ось на цьому всьому тлі Ігор Поліщук, який завжди був в одній команді з Григорієм Недопадом і Григорієм Пустовітом, а всі троє – паоруч із нарондим депутатом України, лідером «За майбутнє» Ігорем Палицею, не лише зустрічається з «правою рукою» луганського губернатора «під недовірою», але й обидлва заявляють про «повне порозуміння» та подальшу співпрацю…


Світлана КОМА.

На фото Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації: позитивні емоції демонструють Ігор Поліщук та Сергій Мовенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%