У Шацьку – сучасний ЦНАП!

У Шацьку – сучасний ЦНАП!


Реалізувати проєкт громада зуміла завдяки державній субвенції на розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг та за кошти місцевого бюджету. На урочисте відкриття сучасного Дія-центру шачани на чолі з селищним головою Сергієм Карпуком запросили голову облради Григорія Недопада та народного депутата Вячеслава Рубльова.


За словами очільниці ЦНАПу Інни Будник, раніше Центр адміністративних послуг розташовувався в орендованому приміщенні. На створення оновленого Дія-центру використали понад 2 млн.грн. державних коштівта 350 тис. грн – із місцевого бюджету. Керівниця стверджує: установа планує взяти участь в проєктах, які дозволять розширити перелік адмінпослуг.


«Зараз в ЦНАПі ми надаємо 177 послуг. Тут працюють 5 адміністраторів, 2 державні реєстратори, також у нас є 2 віддалених робочих місця. До речі, в наступному році плануємо отримати мобільні валізи, за допомогою яких зможемо на замовлення здійснювати виїзне обслуговування громадян», – розповідає Інна Будник.


У перспективі, як відзначила пресслужба облради, на другому поверсі приміщення планують облаштувати актову залу, де проводитимуть навчання, конференції, а також урочистості.

«У цьому проєкті нас підтримали народний депутат Вячеслав Рубльов, голова обласної ради Григорій Недопад і місцевий бізнес. До створення цього сучасного центру долучилися багато людей, яким ми надзвичайно вдячні, адже тепер наш ЦНАП – гордість громади», – сказав голова Шацької громади Сергій Карпук.


Григорій Недопад зазначив, що обласна рада зацікавлена в тому, аби якомога більше волинян мали доступ до комплексу послуг:


«Доступність адміністративних послуг для мешканців із найвіддаленіших куточків – це показник ефективності роботи ЦНАПу. Ви завжди знайдете підтримку своїх ідей, адже ваша робота – для людей і заради людей».


Народний депутат Вячеслав Рубльов (фракеція «Слуга народу») наголосив: цього року на програму розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг з державного бюджету дісталося чи не найбільше коштів саме Волині:


«Коли ми з головою громади говорили про створення цього ЦНАПу, то найперше, заручилися підтримкою колег із Верховної Ради – тих народних депутатів, які допомагають створювати умови для розвитку та поліпшення системи місцевого самоврядування. Ми й далі будемо працювати над розвитком кожного району і кожної громади, адже у нас дуже багато ініціативних громад і цікавих проєктів. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку».


В урочистостях також взали участі представники інших органів влади, зокрема – заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук, голова Ковельської райдержадміністрації Ольга Черен та голова однойменної райради Вячеслав Шворак.


Після вітальних слів гості ознайомилися з внутрішнім облаштуванням Шацького ЦНАПу.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби облради: підч ас урочистостей у смт Шацьк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%