«Три діди» і «Скакунець»

«Три діди» і «Скакунець»

20 років поспіль артисти Волинського народного хору до новорічних свят готують нову програму. Сьогодні, 27 грудня, в облмуздрамтеатрі – перший виступ, – розповів Суспільному художній керівник та головний диригент хору Олександр Стадник.

Різдвяна концертна програма волинського хору – це 21 вокальний та танцювальний номери.

Балетна трупа презентує п’ять композицій з хором та два окремих номери. «Ми «Скакунець» підготували новий номер. Крім того реставрували хореографічну мініатюру «Три діди». Програма побудована на тому, щоб був синтез пісенної, оркестрової та танцювальної культури. Так, як було, по суті, в народі», – каже головний балетмейстер Валерій Смірнов.

Оркестр, хор та балетна група – одночасно на сцені 70 артистів. Цьогорічну програму максимально оновили піснями та танцями, каже художній керівник хору.

«В нас є декілька нових пісень, вони є нетрадиційні для нашого виконання. Трошки заінтригую. Буде така пісня. Думаю, буде дуже цікаво, тому що, в такому стилі ми ще не працювали, не співали», – анонсував керівник хору.

Для студента Київського національного університету культури та мистецтв Дмитра Сердюка це другий концерт у складі Волинського народного хору. Артист родом із Запоріжжя, каже: є фанатом Волинського народного хору.

«Я давно мріяв сюди потрапити. Навіть досі не можу повірити, що знаходжусь тут, маю нагоду співати і проходити практику від університету. Впевнений в тому, що я сюди повернусь, тому що мені тут дуже подобається, люди дуже добрі та талановиті», – розповів студент.

Протягом свят Волинський народний хор дасть чотири концерти.

Наш кор.

Фото з сайту Суспільного. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (619) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%