Василь Слапчук : ювілей і премія

Василь Слапчук : ювілей і премія

Видатний український письменник, Шевченківський лауреат, Почесний громадянин Луцька та Волині, заслужений діяч мистецтв України лучанин Василь Слапчук нещодавно відсвяткував своє 60-ліття. І на ювілей отримав прекрасний подарунок із Білорусі – його нагородили престижною Міжнародною літературною премією імені народного письменника, сценариста, драматурга та громадського діяча, Героя, академіка Національної академії наук Білорусі Івана Шамякіна. Про це повідомила газета «Біла хата».

Це – нагорода за великий внесок у розвиток літератури і співробітництво з білоруськими письменниками та перекладачами. Почесний диплом підписав видатний письменник та автор популярних пісень, лауреат Національної премії Білорусі Михась Пазняков.

Василь Слапчук вже тривалий час успішно співробітничає зі своїми білоруськими колегами. Він – автор трьох книжок, прекрасно перекладених білоруською мовою. Лауреат міжнародних премій ім. класика білоруської літератури Максима Танка і популярного поета Веніаміна Блаженного. Нагороджений міжнародною медаллю на честь знаменитого поета, перекладача та літературознавця Максима Богдановича.

«Щиро вітаємо письменника Василя Слапчука з таким великим міжнародним успіхом та щиро зичимо йому здоров’я, любові, добра, натхнення, нових чудових книжок і всіх гараздів!», - йдеться у дописі.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%