У Луцьку скоротили кількість зупинок для приміських та міжміських автобусів

У Луцьку скоротили кількість зупинок для приміських та міжміських автобусів

Число зупинок для приміських та міжміських автобусів скоротили із майже півсотні до 28-ми.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Попереднім рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради дозволялася зупинка автобусів для здійснення посадки і висадки пасажирів на 48 пунктах. Це, певним чином, і спровокувало проблему. Через засилля транзитних машин на вулицях міста дорожній рух став дещо хаотичним. Тому було вирішено оптимізувати цей процес, скоротивши число зупинок для приміських та міжміських автобусів із майже півсотні до 27-ми. Втім, за словами Віктора Главічки, начальника відділу транспорту, людям це не спричинить клопоту, адже пункти зупинок підібрали такі, що користуються найбільшим попитом у містян: це торговельні центри, заклади охорони здоров’я, ринки.

Натомість член виконкому Олег Чернецький запропонував зробити ще й додаткові зупинки — на вимогу. Однак йому повідомили, що наразі це неможливо, бо транспортним законодавством така класифікація пунктів посадки та висадки пасажирів скасована.

А от пропозицію члена виконкому Віктора Ящука — додати у перелік зупинок ще одну біля «Луцьквавтодору» — його колеги назвали слушною. Тож шістнадцятьма голосами підтримали такий проєкт рішення.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Луцькради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%