Христина і її чоловіки

Христина і її чоловіки


Кабінет Міністрів України 28 грудня звільнив заступника глави Міністерства освіти й науки Ігоря Гарбарука. Чиновник родом із сусіднього м. Рівного «погорів» на «дамських принадах»…


На засіданні Кабміну Заступника Міністра освіти Ігоря Гарбарука 28 грудня звільнено за його власноруч написаною заявою. Цен сталося після того, як 25 грудня в соцмережах молода та спокуслива уродженка м. Львова Христина Тишкун оприлюднила фотографію під час офіційної зустрічі київських чиновників від освіти з мером Львова Андрієм Садовим. Обговорювали Ігор  Гарбарук і його помічниця Христина Тишкун, як працюють навчально-практичні центри у профтехучилищах.


Увагу публіки привернула екстраординарна сукня молодої жінки з таким глибоким декольте, що ледве груди з-під тканини не повилазили…


Спочатку красуня пояснювала, що ходить на всі зустрічі у такому вбранні, в якому їй зручно. Але коли розгорівся скандал, то закрила свою сторінку в одній із соцмереж.


Слід зазначити, що вже екс-чиновник народився в 1969 р. у м. Рівному. В міністерстві займався реформою галузі освіти, зокрема – створював Президентський університет.


Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: Ігор Гарбарук, Христина Тишкун і Андрій Садовий.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%