Три метри під водою…
Один із кривдників луцької «Волині» втратив одразу 10 футболістів.
Головний тренер «Ужгорода» Богдан Блавацький розповів про плани команди на зимову перерву.
«Після завершення літньо-осінньої частини сезону команду покинула низка футболістів: Вадим Ющишин, Василь Беца, Олександр Аксьонов, Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко, Василь Пиняшко, Вадим Ференцик, Микола Гайдучик, Віктор Хомченко, Павло Тищук. З чим це пов'язано? За останні три місяці були якісь позитивні зрушення, як каже наш президент, ми були десять метрів під водою, а зараз – три метри. І деякі гравці, які нас покинули, показали себе непогано, отримавши від інших команд кращі пропозиції, насамперед фінансові», – цитують наставника колеги з порталу «Футбол 24».
Інших футболістів тут будуть запрошувати на перегляд. Це стосується насамперед місцевих закарпатських гравців.
Слід зазначити, що з «Ужгородом» у нинішньому сезоні луцька «Волинь» у Першій лізі зіграла вже двічі. 13 серпня вдома розійшлася 1:1, а 20 листопада в гостях програла суперникові 0:1. Гол, до речі, забив екс-лучанин Віктор Хомченко, який в «Ужгороді» більше не гратиме.
Відновлення Чемпіонату заплановане на 19 березня. Тоді «хрестоносці» на виїзді спробують витримати атаки лідера – харківського «Металіста».
Роман УСТИМЧУК.
На фото порталу «Футбол 24»: наставник «Ужгорода» Богдан Блавацький.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Юлдашев не тоне У Володимирі придбали сміттєвози для обслуговування євроконтейнерів У Луцьку змагалися волинські волейболістки На Волині далекобійники намагалися підкупити патрульних Курячі шиї на сковороді З 29 травня у Луцьку призупинять рух транспорту проспектом Волі Останній дзвоник і донати на ЗСУ Волинська збірна з футболу виборола “срібло” У Луцьку водійка скоїла ДТП під час комендантської години Лучанина викрили на торгівлі психотропами- Опитування
- Результати