Несамовитий грейдер

Несамовитий грейдер


Восени внаслідок «ремонту» дороги між турійськими селами Купичів і Сушибаба грейдерист створив таке «покращення», що тепер до цих сіл ні пройти, ні проїхати… Хто винен і що робити?


Все почалося з того, що восени минулого року хтось послав грейдериста рівняти дорогу. І механізатор, замість того, щоб загорнути невеликі ями, вирішив зсунути грунт, який знаходився обабіч, безпосередньо на всю ширину дороги.


В результаті дощів та снігу шлях перетворився на місиво, яким можна проїхати хіба що джипом або вантажівкою. Ну, з гріхом наполовину ще добереться «Шкільний автобус», який возить дітей із прилеглих сіл в опорну школу с. Купичів.


Усі інші транспортні засоби можуть або в плюсову температуру просто загрузнути в багнюці, або вийти з ладу, коли на вулиці мороз, і грунт перетворюється на камінні бруствери…


У Ковельській райдержадміністрації повідомили, що про проблему знають, але в нинішньому бюджетному році її не вирішити. Тож усе в компетенції Турійської селищної ради на чолі з Олексієм Безсмертним, до яких приєднані с. Купичів, Сушибаба, Озеряни і Пересіка, до яких тепер ні пройти, ні проїхати.


Як зараз модно казати, а «за Порошенка такого не було!». Тобто, коли приєднані сільради були окремим та існував Турійський р-н, то місцева влада могла оперативно впливати на ці процеси. В усякому випадку, білощебеневе покриття на цій місцевій дорозі було в належному стані.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото авторки: дорога перетворилася на купу багна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%