Архів. 29.12.2021 р.

Архів. 29.12.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Торфокомпости – на поля

«На допомогу місцевим колгоспникам із господарства ім. Фрунзе Старовижівського р-ну прибули з потужною технікою механізатори Райсільгоспхімії. Тож 5 екіпажами механізованого загону родючості почався вивіз на стужавілі від морозу поля торфокришива з урочища Терещиха, що біля комбікормового заводу. Хлопці, що пройшли армійський гарт, працюють, не покладаючи рук, тому щоденну норму виконують на 160%. Особливо відзначаються комсомольці Федір Старушик, Олександр Онищук, Микола Гуд і Андрій Пирожик».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).

На фото Івана ЗІНЧУКА: передові механізатори Олександр Онищук, Андрій Пирожик і Микола Гуд.


30 років тому

Не гривня, а рублі?

«Витягли таки главу Уряду Вітольда Фокіна на трибуну з інформацією про прийняття бюджету. Та в залі парламенту мало людей. Він плачеться, що потрібна грошова реформа, що нема підтримки з боку Верховної Ради, що йому три ночі підряд хтось не дає спати: постійно дзвонить… Але багато чого не договорює… Став відомим план Москви: нашій валюті зась, будуть російські рублі?».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Волинсько-Берестецька Січ

«Під час візиту у рідне м. Берестечко на Горхівщині народна депутатка України, голова парламентського Комітету аграрної політики та продовольства Катерина Ващук спільно з першим заступником голови облдержадміністрації Віталієм Зарембою відвідали сусіднє с. Пляшева. Вклонившись героїзму українських козаків, Катерина Тимофіївна звернулася до присутніх із пропозицією: «Шановне товариство! Сьогодні прекрасний момент для того, щоб створити Волинсько-Берестецьку Січ. На вірність, на продовження славних традицій, для підтвердження істини, що козацькому роду нема переводу!». Колеги підтримали цю ідею, обравши гетьманом Віталія Зарембу».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Атакує кір

«Волинь не залишилася від епідеміє кору, котра поширилася в Рівненській,  Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській обл. В нашій області постраждали учні школи в с. Підгайці Луцького р-ну. Головна державна санітарна лікарка Наталія Янко пояснила, що 2 роки тому було пропущено графік планових щеплень школярів, тому епідеміологи очікували, що ця гостро патогенна інфекція пошириться… Із 6 учнів початкових класів, які захворіли. двоє взагалі не були щеплені, а четверо не пройшли ревакцинації у віці 6 років».

(«Волинська газета», 2011 р.).


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (619) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%