І врятували вантажівку!

І врятували вантажівку!


28 грудня до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні технічного обслуговування вантажних автомобілів на вул. Мамсурова у м. Луцьку.


За 9 хвилин до місця виклику прибув перший екіпаж вогнеборців. З’ясувалося, що пожежа охопила перекриття й покрівлю будівлі СТО розміром 12 х 23 м, існувала загроза перекидання вогню на суміжні будівлі.


«Відтак для ліквідації надзвичайної події були зосереджені сили і засоби чотирьох підрозділів ДСНС – 2-ої, 25-ої та 1-ої Державних пожежно-рятувальних частин, а також групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Волинській області. Сили рятувальників були одночасно зосереджені у двох напрямках – ліквідації горіння й запобігання його поширення на суміжні будівлі, на гасіння та захист будівель подано загалом 4 водяних стволи, працювала одна ланка газодимозахисної служби», – зазначає пресслужба ГУ ДСНС у Волинській області.


На місці події працювали понад 20 рятувальників, залучено 8 одиниць основної та спеціальної техніки.


Пожежу ліквідували в 16 год. 18 хв. Вогонь знищив покрівлю на площі 130 м2 та перекриття на площі 200 м2. Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося врятувати від знищення вогнем вантажний автомобіль та будівлю СТО.


Причина пожежі встановлюється. За попередніми даними, до пожежі призвели недоліки конструкції системи пічного опалення.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби ГУ ДСНС у Волинській області: під час ліквідації пожежі на СТО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%