На Волині виростили рекордний кукурудзяний качан

На Волині виростили рекордний кукурудзяний качан

Цієї осені волинянин Андрій Кравчук виростив величезного кукурудзяного качана завдовжки 36 сантиметрів!

Про це повідомляє «AgroTrend».

Його батько краєзнавець та літератор Петро Кравчук зареєстрував його у «Книзі рекордів Волині», як найбільший кукурудзяний качан, вирощений на Волині.

«Можливо, що він є рекордним і для всієї України, адже у всезнаючому інтернеті не знайшов інформації, що у нашій країні збирали ще більші качани «королеви полів». Заважив рекордсмен 734 грами», – розповів він.

Цікаво, що зернята в цьому качані різнокольорові! В одному качані можуть поєднуватися зерна різних кольорів і відтінків. Насіння нового високоврожайного сорту пощастило дістати із Канади. Як стверджують джерела в інтернеті, це порівняно недавно виведений сорт незвичайної кольорової кукурудзи. Вивів його американський фермер Карл Барнс. Селекціонер назвав виведений «веселковий сорт» красивою назвою Glass Gem, що українською звучить як Скляна Гамма або Скляна Перлина.

На Волині вирощують цей екзотичний сорт уже майже п’ять років. Родить він прекрасно навіть на бідних на поживні речовини поліських землях: на стеблині здебільшого виростає по 2 (а іноді й 3­–4) качани завдовжки до 30 і більше сантиметрів.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Петра КРАВЧУКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%