Хата замість квартири: жінці «світить» суд за незаконну добудову

Хата замість квартири: жінці «світить» суд за незаконну добудову

Жителька Волині так хотіла розширити своє помешкання у багатоповерхівці, що звела величезну прибудову. А от сплачувати за квадратні метри не хоче, скаржаться її сусіди.

Про це 29 грудня йдеться в сюжеті ТСН.

Добудова, виправдовується мешканка Нововолинська, насправді – спроба розширити свою двокімнатну квартиру. Будувалася, каже, ще 1997-го і чому лише тепер її допроєктування стало поперек горла голові ОСББ – не розуміє.

Конфлікт почався, коли голова ОСББ із мешканцями взяли кредит на утеплення будинку. І при вивченні плану їхньої дев’ятиповерхівки прибудови в ньому не знайшли. Далі – більше. Аби кредит погасити, вирішили трохи підняти тарифи, а жінка за добудовані квадратні метри платити відмовилася.

Тож голова ОСББ пішла до контролюючих органів. Виявилося, що жінка не має дозвільних документів, а розбудувалася вона не лише ззовні, але й вглиб – підвал ця пані облаштувала собі після зведення добудови.

Тепер жінці загрожує штраф у 1 360 гривень від муніципальної варти і ще 8 з половиною тисяч гривень – від архітектурно-будівельного контролю.

Крім того, кажуть інспектори, жінка мусить піти до міськради й узаконити саму прибудову та землю під нею. А щоб узаконити – потрібна згода сусідів.

Відтак до мерії жінці йти все одно доведеться, як і сплачувати тисячні штрафи. В органах контролю кажуть, якщо жінка цього не зробить – звертатимуться до суду. А це може загрожувати вже і знесенням добудови.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ТСН.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%