Перевертні у формі поліції

Перевертні у формі поліції


Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Територіальним управлінням ДБР у Львові кримінальному провадженні щодо колишнього слідчого в особливо важливих справах  Головного управління Національної поліції у   Волинській області Що накоїв перевертень у формі правоохоронця?


Його «обвинувачено у перевищенні службових повноважень, службовому підробленні та невиконанні рішення суду, що спричинило тяжкі наслідки  (ч.3 ст. 365, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 382 КК України). Слідство вважає, що злочинними діями правоохоронця приватному підприємству завдано збитків на понад 9 млн грн», – зазначає Пресслужба Волинської обласної прокуратури.

.

У ході розслідування кримінального провадження поліцейський у листопаді 2020 р. незаконно вилучив майно, належне суб'єкту господарювання.   Аби не виконувати рішення суду про повернення майна власнику, слідчий підробив службові документи та, не маючи для цього повноважень, протиправно передав вилучений товар вартістю понад 9 млн грн третім   особам – і він зник.


У жовтні 2021 р. «правоохоронця» звільнили з лав поліції. Тепер за свої дії він відповідатиме перед судом.

 

Роман УСТИМЧУК.

Ілюстративне фото порталу «Рrotocol.ua».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%