Вдячний син і найкращий бомбардир

Вдячний син і найкращий бомбардир


Форвард збірної України та СК «Дніпро-1» Артем Довбик заробляв перші гроші завдяки футболу. І найкращий гравець Чемпіонату України, якого хочуть купити за шалені гроші багато західних клубів, розповів, як навчитися заробляти перші гроші.


«Я зі звичайної, простої сім'ї. Спортивних генів я не маю. Мої батьки все життя працювали – часом важко працювали. Батько освоював різні професії. Деревом, наприклад, займався. Але зараз він уже не працює. Мама, Наталя Михайлівна, без діла сидіти не може. Вона має хобі – вона любить випікати. Ось цим і займається й досі. Раніше працювала у «Рошені». Я батькам завжди допомагаю, вони це заслужили. З самого дитинства намагався якось розвантажувати їхні витрати на мене. Пам'ятаю, у 14 чи 15 років розсекретив свого партнера з дитячої команди. Думав, він якийсь «заряджений» – із гарним телефоном, завжди при грошах. Але з'ясувалося, що в неділю пацан їздить грати на район за село. Там по 300 гривень за гру платили плюс по 100 за кожен гол», – розкрив секрет портал «Команда 1».


По 50-60 доларів на тиждень мав Артем Довбик тоді мав. І від батьків намагався не приховувати.


Наразі його доходи набагато більші. І купити його хоче низка провідних клубів Європи. Після 18-ти турів УПЛ Артем Довбик є найкращим бомбардиром турніру з 14-ма голами.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Іsport.ua»: Артем Дровбик, який вийшов на заміну, святкує гол, після якого збірна України в овертаймі дотиснула Швецію та виграла з рахунком 2:1 у рамках 1/8 фіналу Євро-2020.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%