«Французький» Дід Мороз для дітей Донбасу

«Французький» Дід Мороз для дітей Донбасу


На Луганщині напередодні Новорічних та Різдвяних свят офіцери груп цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ» передали від французьких благодійників понад 250 наборів подарунків для вихованців інтернатів різних типів, багатодітних та соціально незахищених сімей.


– Більшість подарунків для дітей прибули від представників Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Украïна» (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе), – каже офіцер групи ЦВС ОТУ «Північ» старший лейтенант Юлія Гамма, ялова якої наводить пресслужба Головнокомандувача ООС. – Також до благородної роботи долучилися й українські підприємства та інші наші партнери. Координатором виступило Командування Об'єднаних сил ЗСУ.


За словами офіцерів Оперативно-тактичного угруповання «Північ», кожен подарунок було спаковано із врахуванням вподобань та віку дитини. Також бралося до уваги й побажання їхніх батьків або опікунів, із якими армійці зв’язувалися напередодні святкового заходу. Першими, хто отримав подарунки із Франції були юні мешканці Станиці Луганської та навколишніх селищ.


«У цьому році за підтримки Командування Об'єднаних сил ЗСУ напередодні Новорічних та Різдвяних свят тисячі дітей зі східних регіонів України отримали різні подарунки та відвідали чи ще побувають на десятках святкових інтермедіях», – зазначається.


– Ми доклали максимум зусиль, щоб подарунки своєчасно прибули до адресатів і діти занурилися в чарівний світ казки. Такими добрими справами можна буде пишатися все життя, – сказала старший лейтенант Юлія Гамма.


А 31 грудня російські окупанти на Сході лише 1 раз порушили режим припинення вогню. Стріляли біля Першотравневого. Втрат серед захисників України немає.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Головнокомандувача ООС: «французький» Дід Мороз на позиціях захисників України.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%