«Залізний купол» України

«Залізний купол» України

Представники обох палат Конгресу США наполягають на збільшенні військової допомоги Україні, що включає передачу системи протоворакетної оборони «Залізний купол».

Про церозповів представник Республіканської партії США Борис Пінкус, повідомляє «Україна 24».

За його словами, представники обох палат Конгресу США наполягають, «тиснуть на Байдена» щодо збільшення військової допомоги Україні.

 «Конгрес готовий виділити додаткові кошти на зміцнення оборони України, зокрема йдеться про постачання систем «Залізний купол».  Тих найзнаменитіших «куполів», які має сьогодні Ізраїль, і які ефективно показали себе у дії на 90 із лишком відсотків. І, зважаючи на все, ці «куполи» поставлятимуться Україні. Це суто оборонні системи, які збивають будь-які ракети, які потраплятимуть на територію України. Це одна хороша новина», - наголосив Пінкус.

Він також уточнив, що є й інша хороша новина, яка полягає у рішенні здійснювати підготовку найвищого командного складу ЗСУ у США.

«Із запрошенням, з залученням до США. Крім того, що ці навчальні корпуси відкриті в Україні, прийнято рішення ще й привозити їх до Америки для того, щоб вони вивчили особливості сучасної технології оборонного призначення», - уточнив представник Республіканської партії США.

Нагадаємо, раніше у Міноборони України заявляли, про можливість придбання системи ПРО «Залізний купол».

Наш кор..

Фото з доступних джерел.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%