Богдан Шиба святкує 60-річчя

Богдан Шиба святкує 60-річчя


Колишній Луцький міський голова, екс-перший заступник голови облдержадміністрації та багаторічний голова Турійських райради та  райдержадміністрації Богдан Шиба відзначає 60-річчя.


І хоч за документами Богдан Павлович народився 8 січня, проте саме 7 числа він з'явився на свят Божий у с. Яструбиничі Радехівського р-ну сусідньої Львівщини.


Проте само з Волині пов'язаний більший період життя. Після закінчення архітектурного факультету Львівського сільгоспінституту Богдан Шиба у 1984-1985 рр. працював за розподілом старшим інженером виробничої групи при архітекторові Любешівського р-ну, а в 1985-1992 р. був головним архітектором Турійського р-ну.


З тих пір Богдан Шиба реалізовував свій потенціал на багатьох важливих посадах. Зокрема, був головою Турійської райдержадміністрації та райради, першим заступником голови облдержадміністрації (за головування Володимира Бондаря) та Луцького міського голови (у 2006 р. виграв вибори в Антона Кривицького).


Брав активну участь в створенні Народного руху України, Помаранчевій Революції та Революції Гідності.


У жовтні 2020 р. на виборах Луцького міського голови вийшов у другий тур, де поступився чинному мерові Ігореві Поліщуку.


Наразі очолює ДП «Волиньдержстандартметрологія».


Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Богдан Шиба.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%