Дорога на Захід

Дорога на Захід


Залізницю до кордону в Ізові нарешті електрифікували. Коли відремонтують «вузьку» колію?


43 км маршруту Ковель-Ізов-Держкордон, що веде до кордону з Республікою Польща, електрифікували, що дозволить збільшити експортні можливості України та зменшити експлуатаційні витрати.


Про це повідомила «Укрзалізниця»:


«Реалізація проєкту електрифікації цього напрямку матиме величезний позитивний результат для компанії та країни: від енергозбереження до зменшення витрат на закупівлю паливно-мастильних ресурсів, від підвищення пропускної спроможності дільниці до спрощення технології організації руху».

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін і цей банальний плановий ремонт приточив до президентської програми «Велике будівництво».


Наразі роботи ще тривають на дільниці Ковель-Овадно, де вже встановлено 467 опор.


«Електрифікація дільниці Ковель-Ізов-Держкордон, що знаходиться у Ковельському та Володимир-Волинському р-нах, важлива для українських підприємств.


Як зазначають в «Укрзалізниці», саме цим маршрутом експортується залізна руда з Криворізького басейну до металургійних заводів Польщі. Наразі транспортування руди залізницею виконується на дизельній тязі, що робить його найбільш затратною частиною цього вантажопотоку», – наголошується.


Втім, залізничні чиновники повинні капітально відремонтувати й «вузьку» європейську колію на цьому відтинку, щоб у перспективі, як пропонують волинські бізнесмени, можна було б доставляти товари в контейнерах через кордон не вантажними автомобілями, а потягами. Завантаживши їхз у Польщі і забравши в Ковелі, можна в кілька разів скоротити черги на МАПП «Ягодин-Дорохуск».


Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби «Укрзалізниці»: вокзал на станції Ізов.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%