Араби в Німеччину не потрапили…

Араби в Німеччину не потрапили…


Сирійці хотіли транзитом через Волинь і Польщу опинитися в ФРН. Чим це закінчилося?


Володимир-Волинська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт про вчинення 42-річним та 49-річним уродженцями Сирійської Арабської Республіки за попередньою змовою з корисливих мотивів незаконного переправлення іноземця через державний кордон (ч.3 ст. 332 КК України).


«Слідство встановило, що чоловіки, нині громадяни України та жителі Київщини, за 6000 євро взялися допомогти колишньому земляку у незаконному переправленні у Євросоюз. Зустрівши клієнта в Україні, у ніч на 10 вересня 2021 р. вони підвезли його до державного кордону поблизу м. Устилуга та надали засоби для перетину річки Західний Буг. Старший зі спільників зобов’язувався зустріти нелегала у Республіці Польща та супроводити його до Німеччини. Проте за кілька годин порушника кордону затримали польські прикордонники. Організаторів його незаконного переправлення у Євросоюз очікує суд», – повідомляє Пресслужба Волинської обласної прокуратури.


Нелегалів згодом екстрадували в Україну. За організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинену за попередньою змовою групою осіб із корисливих мотивів санкцією ч. 3 ст. 332 КК України передбачено покарання до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Ну, а бажаючим потрапити нелегально в Німеччину доведеться повертатися назад у Сирію…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото «Еспресо ТВ»: група сирійців, затримана українськими прикордонниками на Львівщині під час спроби незаконно перетнути кордон із Польщею.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%