«У правильному фарватері»

«У правильному фарватері»

Керівник фракції президентської партії «Слуга народу» в облраді Ігор Лісовський вважає, що в опозиції тільки той, хто проти волинян…


У розмові з кореспондентом порталу «Перший канал соціальних новин» голова фракції партії «Слуга народу», який отримав мандат як перший номер у списку кандидатів, пояснив, чим займається разом із однодумцями в найвищому органі представницької влади:


«Наша ж фракція у Волинській обласній раді завжди діє в інтересах найперше волинської громади, партії та президента. Є партійна вказівка, ми їх чітко виконуємо. У цьому сенсі ми дисципліновані... Є маса завдань, які визначив президент і які нам треба втілювати. Ми бачимо багато добрих змін. І тут, на Волині теж. Подивіться на стан доріг, на об'єкти великого будівництва, тобто відбуваються масштабні якісні перетворення. Чимало речей зробилося за останній час. Звичайно, не кажемо, що це ми, що саме наша фракція є авторами цих проєктів, але ми підтримуємо це, ми йдемо у фарватері правильного курсу, який задає президент і партія «Слуга народу». У тому випадку, коли йдеться про повсякденні господарські речі, про життя виборців тут, на Волині, то ми абстрагуємося від політики. Принаймні я вважаю, що так правильно, і мої колеги мене в цьому підтримують. У нас немає в цьому суперечок із депутатами від інших партій. Ми ж тут живемо». 


«Хто, на вашу думку, в цій залі опозиція?», – пролунало запитання, на що Ігор Лісовський відповів:


«Не має бути в залі Волинської обласної ради опозиції. Якщо така є, значить це опозиція до громади Волині. Наша є фракція працює спокійно і виважено. Ми – не ті, хто хоче бачити якийсь дисбаланс в роботі цієї обласної ради, навіть якщо ми не в більшості». 

Підготувала

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Перший канал соціальних новин»: Ігор Лісовський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%