«А той другий празник…»

«А той другий празник…»


До обласної ради з колядками та віншуванням завітали Митрополит Луцький і Волинський Православної Церкви України Михаїл та духовенство кафедрального собору Святої Трійці, а також – учасники військового оркестру луцьких нацгвардійців.


13 і 14 січня офіційно робочі дні, але традиційно проходять під акомпонемент «А той другий празник Святого Василя…».


Тож і в приватні домівки волинян, в у різноманітні установи приходять із пісне співами та вітаннями. Так сталося і в Волинській облраді.


Голова найвищого органу представницької влади Волині Григорій Недопад із заступниками, працівниками виконавчого апарату і окремими депутатами цього дня послухали давні і сучасні різдвяні колядки у професійному та багатоголосому виконанні військовослужбовців Національної гвардії України, котрі нікого не залишили байдужими.


У тому числі – народного депутата України від Горохівського округу №20 (фракція «Слуга народу») Вячеслава Рубльова, який саме перебував в приміщенні облради.


«Бажаємо сили, енергії, твердої віри, яка допоможе стати нашій країні самодостатньою, а нам – щасливими людьми. Здоров’я, добра, достатку кожному з вас на многії, благії літа», – привітав зі святами колектив облради військовий капелан отець Сергій.


Побував в облраді і Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл та духовенство кафедрального собору Святої Трійці: колядками та віншуванням привітали колектив Волиньради з Різдвом Христовим, Василем та Новим роком.


Владика Михаїл також, у притаманній йому жартівливо-іронічній манері, виголосив просвітницько-повчальну промову про історію і традиції, буттєве і сакральне, духовне і світське, минуще і вічне. Він побажав здоров’я, миру, радості, натхнення, віри і щедрих Божих благословінь у новому році.


Від імені депутатів Волиньради та її виконавчого апарату колядникам подякував голова Григорій Недопад.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби облради: під час віншувань на Святого Василя.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%