Гроші для армії є. Але їх армія… не використовує!

Гроші для армії є. Але їх армія… не використовує! Громом серед ясного неба стала інформація голови облради Валентина Вітра на початку чергового сесійного засідання про використання 4 млн грн., виділених депутатами з бюджету Волині ще в травні ц. р. З’ясувалося, що майже 1,5 млн – досі лежать мертвим вантажем на банківських рахунках замість того, щоб уже давним-давно бути використаними на придбання найнеобхіднішого для бійців та командирів, які поїхали на війну із нашої області.

Отже, для багатостраждальної 51-ої Володимир-Волинської механізованої бригади (в/ч А2331) депутати облради перерахували 1 млн 250 тис. грн. Командування освоїло лише 467 тис. 600 грн.
Для потреб обласного військового комісаріату скеровано рівно 1 млн грн., але там використано за призначенням тільки 631 тис. 600 грн.
Облуправління МВСУ отримало від бюджету Волині 250 тис. грн., освоїли правоохоронці лише 101 тис. 500 грн.
І лише командування Луцького прикордонного загону (в/ч 9971), спецпідрозділ Внутрішніх військ МВС України (в/ч 1141) та Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану зуміли придбати за кошти нашої області все необхідне, використавши відповідно 300 тис. грн., 200 тис. грн. і 1 млн грн.
На сесії окремі депутати вже висловлювали пропозиції, щоб скерувати невикористані фінансові ресурси для тих, кому вони потрібніші, але ці райдужні плани не буде реалізовано, адже гроші якщо вже пішли в напрямку Міністерства оборони України, то назад звідти не повернуться…
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: під час сесійного засідання облради, де Валентин Вітер озвучив, хто і як використовує допомогу для армії, виділену волинськими депутатами.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%