Білохалатник із чорним нутром

Білохалатник із чорним нутром


Ковельська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про фальсифікацію ратнівським медиком сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу.


Білохалатника з чорним нутром притягають до відповідальності за вчинення «неодноразового підроблення офіційних документів та їх збуту, а також несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж, що призвело до підробки інформації (ч. 3 ст. 358, ч. ч. 1, 2 ст. 361 КК України).


Слідство встановило, що працівник Комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня», котру очолює депутат облради попередніх скликань Михайло Бегаль, «налагодив схему виготовлення і збуту громадянам підроблених міжнародних сертифікатів про вакцинацію проти Covid-19 без її проходження.


«Маючи доступ до електронних цифрових підписів лікарів, він отримував замовлення з анкетними даними клієнта, вносив недостовірні відомості в електронну систему здоров’я «еНealth», виготовляв сертифікати та збував їх охочим за 1500-2000 грн за штуку. Правоохоронці встановили понад 100 таких фактів», – деталізувала Пресслужба Волинської обласної прокуратури.


Нескладні арифметичні підрахунки показують, що горе-медик на злочинному бізнесі отримав від 150 до 200 тис. грн.


Чи він усі гроші забрав собі, чи з кимось ділився, наразі невідомо. Всі обставини справи повинен встановити Ратнівський районний суд, куди справу передано на розгляд.


Роман УСТИМЧУК.

Ілюстративне фото Пресслужби Волинської обласної прокуратури.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%